Dzisiaj jest wtorek
20 sierpnia 2019
.
Temperatura powietrza
15.13 °C

.
Gości na portalu: 37
.
Polecamy
Budynek urzędu przejdzie renowację elewacji
Nadchodzące wydarzenia
Bieg i marsz dla zdrowia, nakrętki dla Martynki
   Wyrzysk, dodano: 2019-02-20, godz.21:16

Studniówka w CKZiU za nami…

Dnia 01.02.2019r. o godz. 19:00 w sali "U Ewy" w Luchowie miał miejsce Bal Studniówkowy uczniów czwartych klas technikum z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku, w którym łącznie brało udział 85 osób.  Uroczystość rozpoczęła się przemową Pani Dyrektor - Sylwii Jułga, która życzyła zebranym udanej zabawy a maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości. Uczniowie uczcili chwilą ciszy pamięć zmarłego kolegi Marcina, którego brakowało w tym ważnym dniu.


Staropolski polonez przygotowany przez Panią Oliwię Rozpłoch-Grzelak wywołał ogromne brawa oraz sprawił, że w niejednych oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Nie obyło się również bez słów podziękowań dla rodziców oraz nauczycieli za trud włożony w pracę i wychowanie maturzystów. Po toaście oraz poczęstunku nadszedł czas na zabawę. Miłym przerywnikiem były humorystyczne filmiki przedstawiające cztery lata spędzone w technikum oraz zdjęcia z dzieciństwa.
Ok. godz. 22:00 nadszedł czas na przypięcie maturzystom koniczynek na szczęście przez wychowawców - klasie IV THM - pani Elżbieta Olszewska, a IV TEI - pani Dorota Senkowska i pani Ewa Orzeł-Sobczyk. Bal uświetniła wspaniała muzyka, którą zapewnił DJ Jagoda. Jeśli wierzyć przesądowi, który mówi: "Jak się będziesz bawił na studniówce, tak napiszesz maturę" to nasi uczniowie powinni zdać na 100%. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Maja Wolska   

   Temat wyświetlono: 6838 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.063882 sekund