Dzisiaj jest wtorek
20 sierpnia 2019
.
Temperatura powietrza
15.25 °C

.
Gości na portalu: 42
.
Polecamy
Kolizja na skrzyżowaniu
Nadchodzące wydarzenia
Bieg i marsz dla zdrowia, nakrętki dla Martynki
   Kosztowo, dodano: 2019-02-28, godz.22:34

Gminny Konkurs Matematyczny

Dnia 26 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kosztowie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki klas I-III”. W konkursie brali udział uczniowie reprezentujący matematyków klasach pierwszych, drugich i trzecich z pięciu szkół: SP Falmierowo, SP Glesno, SP Osiek, SP Wyrzysk, i SP Kosztowo. Zmagania uczniów obserwowała Komisja w składzie: Przewodnicząca Komisji p. Dyrektor SAP Magdalena Strzałkowska oraz sołtys Kosztowa p. Renata Młodzik.


Konkurs rozpoczął się o godz. 9.00. Uczestnicy oraz zaproszeni goście zostali powitani przez p. dyrektor Marlenę Januszewską, a następnie zapoznani z regulaminem konkursu. Każdy z uczestników otrzymał zestaw pytań składający się z 15 zadań . Na rozwiązanie testu mieli 45 minut.


Po jego zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, natomiast Komisja udała się do sąsiedniej sali w celu sprawdzenia prac konkursowych. W wyłonieniu zwycięzców pomagali nauczyciele-opiekunowie, którzy przyjechali wraz z dziećmi.


Mistrzem matematyki w Kategorii Klas I został:
Aleksander Wika ze Szkoły Podstawowej w Osieku

Mistrzem matematyki w Kategorii Klas II został:
Jan Winnicki ze Szkoły Podstawowej w Wyrzysku

Mistrzem matematyki w Kategorii Klas III został:
Michał Białakowski ze Szkoły Podstawowej w Falmierowie


Laureatom oraz wszystkim uczestnikom matematycznych zmagań pogratulował Zastępca Burmistrza Wyrzyska pan Jacek Wiśniewski wręczając zwycięzcom nagrody. Natomiast Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kosztowie p. Marlena Januszewska podziękowała każdemu uczestnikowi, opiekunom oraz komisji. Zarówno laureaci, jak i wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które zostały w pełni ufundowane przez współorganizatora Gminę Wyrzysk.

SP w Kosztowie   

   Temat wyświetlono: 1391 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.021753 sekund