Dzisiaj jest poniedziałek
23 listopada 2020
.
Temperatura powietrza
5.56 °C

.
Gości na portalu: 38
.
Polecamy
Uczcili 100 rocznicę urodzin papieża Jana Pawła II
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Falmierowo, dodano: 2019-09-29, godz.22:10

V i VI a na Zielonym Wzgórzu

W sobotę 21 września klasy V i VI A ze Szkoły Podstawowej w Falmierowie były na wycieczce rowerowej w Wysokiej Wielkiej. Dzięki połączeniu sił udało się uzyskać, aż dwie atrakcje na jednej wycieczce.


Uczniowie uczestniczyli w zabawie w paintbool oraz w grze w nadmuchiwanych piłkach. Z tym, że tym razem to oni wchodzili do tych piłek, do wnętrza. Szaleństwom nie było końca. Grawitacja nie obowiązuje. Turlali się po murawie we wszystkich możliwych pozycjach. Mistrzami byli chyba Adaś Ignasiak i Zosia Bury, którzy co chwila lądowali głowami w dół.Na placu do paintboola posługiwano się shotgunami z osłabionym strzałem, aby nikt nie zrobił sobie krzywdy, ale mimo to zabawa była bardzo dobra. Po zabawie było ognisko z kiełbaskami, soczki i banany, aby pokrzepić się po tak dużym wysiłku (podróż rowerem w jedną stronę to około 12 km).Po ognisku wróciliśmy, znowu rowerami do Falmierowa. Dzieciaki były zmęczone, ale wręcz „uchachane”. Myślę, że nawet najwięksi malkontenci byli tego dnia zadowoleni. Muszę dodać, że wszyscy uczestnicy byli bardzo dzielni i grzeczni. Mimo iż była to impreza wyczerpująca, nikt nie „pękał” do samego końca.

Specjalne podziękowania kierujemy do Pań: Beaty Grzeszczyk, Anny Stefanów i Joanny Kozioł, które poświęciły swój czas i wysiłek i wzięły udział w naszej imprezie- Chapeau bas, drogie Panie.

Dziękujemy też Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „ Unikat”, który dofinansował nasz wyjazd.

Anna Małek i Marek Kułakowski   

   Temat wyświetlono: 3042 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.01862 sekund