Dzisiaj jest niedziela
24 października 2021
.
Temperatura powietrza
4.06 °C

.
Gości na portalu: 34
.
Polecamy
Kradzież motoroweru w Osieku nad Notecią
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Osiek nad Notecią, dodano: 2021-10-06, godz.15:44

Z wizytą u pani Burmistrz

29 września 2021 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią z klasy III b pojechali na wycieczkę do Wyrzyska. Jej celem było zapoznanie dzieci z zasadami funkcjonowania Urzędu Miasta. Uczniowie spotkali się z panią Burmistrz Bogusławą Jagodzińską, która opowiedziała im o swojej pracy oraz wręczyła upominki. Następnie pani Sekretarz Kamila Bąk oprowadziła ich po urzędzie. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca w poszczególnych referatach. Dowiedziały się również jakie sprawy można załatwić w urzędzie. Wielką atrakcją była możliwość zasiadania przez uczniów w sali, gdzie odbywają się sesje Rady Miejskiej w Wyrzysku.


Następnym punktem naszej wycieczki było zwiedzenie ścieżki dydaktycznej „Wodny świat”. Jest ona związana z tematyką flory i fauny, w tym ryb słodkowodnych występujących na obszarze Wielkopolski. Ścieżka ma charakter ogólnodostępny i jest dedykowana wszystkim tym, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą i miło spędzić wolny czas. Po natłoku wrażeń, uczniowie mogli odpocząć na leżakach znajdujących się na wyrzyskich bulwarach.


Serdecznie dziękujemy pani Burmistrz Bogusławie Jagodzińskiej za miłe przyjęcie nas w Urzędzie Gminy oraz pani Dyrektor Małgorzacie Lewandowskiej za pomoc w organizacji naszego wyjazdu.

Wychowawczyni   
Magdalena Mrotek-Matuszewska   

   Temat wyświetlono: 964 razy.
Powrót do strony głównej