//

Dzisiaj jest czwartek
25 lipca 2024
.
Temperatura powietrza
26.25 °C

.
Gości na portalu: 11
.
Polecamy
Jest budżet na 2024 rok i 14 mln na inwestycje
Nadchodz ce wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk/Osiek nad Notecią, dodano: 2023-06-06, godz.22:23

Szkoła Easy English zaprasza na letnie kreatywne warsztaty dla dzieci

Ruszyły zapisy do Szkoły Językowej Easy English, której placówki mieszczą się w Osieku nad Notecią, Wyrzysku, Kcyni, Sadkach , Ślesinie , Mroczy, Gołańczy oraz w Nakle nad Notecią.

Szkoła Językowa Easy English nastawiona jest przede wszystkim na konwersację i naukę żywego języka dzieci, młodzież i dorosłych. Niwelują strach przed mówieniem po angielsku. Do nauki wykorzystują metodę bezpośrednią komunikatywną oraz obrazkową. Na ich lekcjach nie ma nudy, dzieci i młodzież uczą się przez zabawę, gry i aktywne uczestnictwo każdego uczestnika lekcji. Dzięki czemu szybko widać efekty regularnej nauki. Rodzice mogą sprawdzać postępy swoich pociech dzięki lekcjom powtórkowym, które odbywają się co 3 miesiące i w których mogą uczestniczyć jako obserwatorzy.

Dwukrotnie, bo w 2022 i 2019 roku szkoła zajęła 1 miejsce w prestiżowym plebiscycie  "ORŁY EDUKACJI". 1 miejsce zostało przyznane m.in. na podstawie opinii uczniów, co świadczy o wysokim poziomie nauczania i zadowoleniu klientów. Również w 2022 roku szkoła zajęła podium w plebiscycie Gazety Pomorskiej w kategorii Szkoła Językowa Roku w województwie kujawsko-pomorskim.

Misją szkoły Easy English jest nie tylko uczyć, ale też inspirować i zachęcać do rozwoju osobistego każdego ucznia. Cel ten jest osiągnięty dzięki nowoczesnym i aktywnym metodom nauki języka angielskiego w małych grupach. Na naukę wpływ ma niewątpliwie miła i przyjazna atmosfera na zajęciach. Każdy nauczyciel szkoły, nieustannie się rozwija i bierze udział w szkoleniach metodycznych, podczas których poznaje najnowsze metody nauczania poprzez gry i zabawy. Szkoła jest również zwolennikiem pozytywnej dyscypliny, uczniowie otrzymują indywidualne "Indeksy sukcesów" i są nagradzani za współpracę. W kilku filiach od 2022r. funkcjonują również biblioteczki, w których można wypożyczyć książki anglojęzyczne.

Priorytetowym celem szkoły jest minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji, wykształcenie płynności mówienia, oraz odruchowego używania struktur językowych. Podczas zajęć uczniowie muszą mówić w języku angielskim i dzięki temu bardzo szybko przełamują swój lęk oraz barierę w komunikacji.

W lipcu szkoła organizuje również w Osieku, Wyrzysku oraz w Występie letnie kreatywne warsztaty dla dzieci od 4 roku życia do 4 klasy włącznie. Grupy warsztatowe są niewielkie, dzieci tworzą indywidualne projekty rozwijające kreatywność oraz zdolności manualne, a przy tym wszystkim świetnie się bawiąc.  

Jeśli zainteresowała Państwa oferta szkoły więcej informacji można uzyskać w sekretariacie Easy English pod nr 519640313 Szkoła zaprasza również do obserwowania swojego profilu www.facebook.com/szkolaeasyenglish

manager szkoły
mgr Alicja Kubińska


   

Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2024