//

Dzisiaj jest czwartek
22 lutego 2024
.
Temperatura powietrza
6.69 °C

.
Gości na portalu: 63
.
Polecamy
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Wyrzysk
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2023-09-30, godz.19:27

V edycja Gminnego Dnia Seniora za nami

Dzisiaj, 30 września 2023 na Bulwarach Wyrzyskich odbyły się obchody V edycji gminnego Dnia Seniora pt. "Od Juniora Do Seniora". Na wydarzeniu obecna była Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wyrzysku Roman Łuka, Zastępca Przewodniczącego Ryszard Sell oraz Radni Rady Miejskiej w Wyrzysku Leszek Malczewski, Krzysztof Bartkus i Piotr Belka.


Impreza tak barwna była dzięki osobom, które włożyły w przygotowania całe swoje serce: Koło Emerytów i Rencistów z Wyrzyska, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyrzysku, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku oraz Spółdzielnia Socjalna Nowe Horyzonty.
Nie zabrakło przedstawicieli Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "7 RYB", którzy prezentowali haft Pałucki. Przy stoisku było możliwe własnoręczne haftowanie, wyrabianie biżuterii, a także ozdabianie pierniczków.- Dziękuję za tak duże zainteresowanie oraz wspólną integrację zarówno starszych pokoleń jak i młodych. Mam nadzieję, że widzimy się za rok - skomentowała Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska.

Urząd Miejski w Wyrzysku   

Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.