19 kwietnia 2025 . Temperatura powietrza 10.50 °C . Gości na portalu: 51 . |
RZECZY NA PSZOK TANIO !!! ... (czytaj więcej) . |
Nadchodz ce wydarzenia
Nasze filmy
Z miejscowo ci
» Augu cin» B kowo
» D bki
» Dobrzyniewo
» Falmierowo
» Glesno
» Gromadno
» Konstantynowo
» Kosztowo
» Ko cierzyn Wielki
» M otk wko
» Osiek nad Noteci
» Polanowo
» Ruda
» Rz szkowo
» Wyrzysk
» Wyrzysk Skarbowy
» elazno
» u awka
Glesno/Nakło nad Notecią/Bydgoszcz, dodano: 2013-12-05, godz.00:531 grudnia 2013 r. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Radość" w Gleśnie zorganizowało dla swoich członków wyjazdowe spotkanie.
Udaliśmy się do Nakła n/Not do restauracji "Ekspresja", gdzie odbyło się spotkanie opłatkowe.
Spotkanie opłatkowe
1 grudnia 2013 r. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Radość" w Gleśnie zorganizowało dla swoich członków wyjazdowe spotkanie.
Udaliśmy się do Nakła n/Not do restauracji "Ekspresja", gdzie odbyło się spotkanie opłatkowe.

Przybyłych przywitał prezes Stowarzyszenia pan Kazimierz Zieliński i wspólnie z proboszczem Ks. Alfonsem Nowaczykiem złożyli obecnym życzenia.


Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. Po posiłku wspaniale podanym przez obsługę restauracji udaliśmy się do Bydgoszczy do Teatru Polskiego na spektakl „ Skąpiec” Moliera.

W spotkaniu wzięło udział 35 członków Stowarzyszenia. Była to nasza kolejna udana impreza. Z takiej formy spotkania wszyscy byli zadowoleni.






Zdjęcia i tekst Halina Betańska
Powrót do strony głównej