Dzisiaj jest niedziela
21 października 2018
.
Temperatura powietrza
7.44 °C

.
Gości na portalu: 24
.
Polecamy
Będzie przebudowa ulicy Bukowej
Nadchodzące wydarzenia
II liga mężczyzn w tenisie stołowym
   Ruda, dodano: 2015-06-17, godz.18:38

Piknik rodzinny w Rudzie

Dnia 14.06.2015 roku w Małej Szkole w Rudzie odbył się Piknik Rodzinny. Dzieci wraz z rodzicami i zebranymi gośćmi, świętowali Dzień Dziecka, Mamy oraz Taty. Uczniowie Małej Szkoły przygotowali wierszyki oraz piosenki dla swoich rodziców. Nie obyło się też bez chwil wzruszeń kiedy najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego recytowały piękne wierszyki i pokazały niesamowite układy taneczne.
Po przedstawieniu, dzieci zebrały się na boisku szkolnym gdzie brały udział w zawodach i konkurencjach sportowych za które każdy uczestnik dostawał nagrodę. Na zmęczone zmaganiami sportowymi dzieci, czekała chwila wytchnienia przy przygotowanym przez rodziców i Panie z Koła Gospodyń poczęstunku.


Jedną z wielu atrakcji był dmuchany zamek oraz możliwość przemiany w postać z ulubionej bajki. Pani Lucyna bez chwili przerwy spełniała każde życzenie dzieci.

Na rozgrzane ciepłym słońce dzieci czekała kolejna atrakcja w postaci wizyty Ochotniczej Straży Pożarnej z Wyrzyska. Panowie Strażacy wyczerpująco udzielali informacji dzieciom o jakże ciężki zawodzie strażaka. Na koniec każde dziecko mogło przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak i założyć hełm strażacki oraz zabawić się w gaszenie pożaru.

Radością i atrakcją nie było końca. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało paczkę pełną słodyczy oraz zimnego loda na ochłodę.


Impreza oczywiście nie była by tak wspaniała, gdyby nie sponsorzy dzięki którym uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci przez cały dzień, za co serdecznie dziękujemy: Panu Piotrowi Gackowiakowi, Piotrowi Radwańskiemu, Andrzejowi Boniowskiemu, Markowi Szczęsnemu, Piotrowi Wawrzyniakowi, Jerzemu Jeszka, Kazimierzowi Banach, Karolowi Derdowskiemu, Pani Gabrieli Śledź, Marii Pacholskiej, Teresie Chrząstek, Aurelii Olszewskiej, Marcie Szwarc i znajomym, Bankowi Spółdzielczemu Więbork, Gminie Wyrzysk, Piekarni – Cukierni Anna Wyrzysk, Piekarni Edro Osiek oraz Pani Lucynie Fredrych za malowanie twarzy dzieci. Imprezę zorganizowała Rada Sołecka wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich oraz Małą Szkołą w Rudzie.

Rada Sołecka   

   Temat wyświetlono: 2660 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.119503 sekund