Dzisiaj jest czwartek
17 sierpnia 2017
.
Temperatura powietrza
13.63 °C

.
Gości na portalu: 17
.
Nasze filmy
Nie tylko Wyrzysk
   Wyrzysk, dodano: 2017-06-13, godz.15:34

Biegi Uliczne im. Aleksandra Napierały

W sobotę 10 czerwca 2017 roku w ramach 19. Biegu Olka odbyły się również 19. Biegi Uliczne Szkół im. Aleksandra Napierały. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 150 uczniów w kategoriach: klasy I-III szkół podstawowych, klasy IV-VI szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych, i szkół ponadgimnazjalnych.










































Klasyfikacja dziewcząt szkół podstawowych klasy I – III:
1. Sadłowska Melania (SP Wyrzysk)
2. Smełsz Agnieszka (SP Osiek nad Notecią)
3. Plewa Wiktoria (SP Wyrzysk)
4. Śpiewak Wiktoria (SP Wyrzysk)
5. Borzych Martyna (SP Wyrzysk)
6. Kaziród Klaudia (SP Wyrzysk)
7. Tarnowska Tatiana (SP Wyrzysk)
8. Błaszczyk Julia (SP Wyrzysk)
9. Zdręka Joanna (SP Łobżenica)
10. Kilichowska Magdalena (SP Osiek nad Notecią)


Klasyfikacja chłopców szkół podstawowych klasy I – III:
1. Jagodziński Karol (SP Wyrzysk)
2. Chwiłka Bartosz (SP Wyrzysk)
3. Sadowski Robert (SP Osiek nad Notecią)
4. Bury Marcin (SP Falmierowo)
5. Załóg Maksymilian (SP Wyrzysk)
6. Pietruszka Bartosz (SP Osiek nad Notecią)
7. Czerwiński Błażej (SP Osiek nad Notecią)
8. Rerek Mikołaj (SP Osiek nad Notecią)
9. Świerczyński Bartosz (SP Osiek nad Notecią)
10. Mrotek Adam (SP Wyrzysk)


Klasyfikacja dziewcząt szkół podstawowych klasy IV – VI:
1. Pawlak Aleksandra (SP Osiek nad Notecią)
2. Smełsz Patrycja (SP Osiek nad Notecią)
3. Pietruszka Kinga (SP Osiek nad Notecią)
4. Kaziród Martyna (SP Wyrzysk)
5. Bryś Martyna (SP Fanianowo)
6. Sobieszczyk Julia (SP Fanianowo)
7. Katafiasz Wiktoria (SP Wyrzysk)
8. Rózga Wiktoria (SP Osiek nad Notecią)
9. Kwidzińska Natalia (SP Osiek nad Notecią)
10. Smoguła Weronika (SP Fanianowo)


Klasyfikacja chłopców szkół podstawowych klasy IV – VI:
1. Bogacki Alan (SP Osiek nad Notecią)
2. Śliwiński Norbert (SP Kaczory)
3. Dorosz Jakub (SP Osiek nad Notecią)
4. Wojciechowski Filip (SP Kosztowo)
5. Wojda Piotr (SP Falmierowo)
6. Wnuk Mikołaj (SP Fanianowo)
7. Michałek Dawid (SP Wyrzysk)
8. Pawlak Miłosz (SP Osiek nad Notecią)
9. Bąk Paweł (SP Osiek nad Notecią)
10. Rzanny Michał (SP Osiek nad Notecią)


Klasyfikacja dziewcząt szkół gimnazjalnych:
1. Jankowska Martyna (Gimnazjum Wyrzysk)
2. Pawlak Julia (Gimnazjum Osiek nad Notecią)
3. Dreszler Aleksandra (Gimnazjum Osiek nad Notecią)


Klasyfikacja chłopców szkół gimnazjalnych:
1. Kukurowski Waldemar (Gimnazjum Wyrzysk)
2. Iwanek Dawid (Gimnazjum Łobżenica)
3. Wachowiak Jakub (Gimnazjum Osiek nad Notecią)


Klasyfikacja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych:
1. Gozdal Zuzanna (SMS Piła)
2. Kałecka Ewelina (CKZiU Wyrzysk)
3. Piekarska Roksana (CKZiU Wyrzysk)


Klasyfikacja chłopców szkół ponadgimnazjalnych:
1. Gruenwald Mariusz (CKZiU Wyrzysk)
2. Rogoża Bartosz (CKZiU Wyrzysk)
3. Lutka Bartosz (CKZiU Wyrzysk)

   

   Temat wyświetlono: 2575 razy.
Powrót do strony głównej    






Powrót do strony głównej    



www.NaszWyrzysk.pl 2008-2017


Czas: 0.029316 sekund