Dzisiaj jest niedziela
20 stycznia 2019
.
Temperatura powietrza
-1.94 °C

.
Gości na portalu: 42
.
Polecamy
Rozbudowa remizy coraz bliżej
Nadchodzące wydarzenia
Propozycje na ferie zimowe
   Wyrzysk/Piła, dodano: 2018-01-27, godz.14:18

Pingwiny na start

W piątkowe popołudnie 19. stycznia 2018 r. grupa najbardziej odważnych uczniów z kl. VIc Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w  Wyrzysku wybrała się wraz z opiekunami na wycieczkę do Piły.W programie wyjazdu znalazły się lodowisko oraz restauracja McDonald.


Wizyta na pilskim lodowisku, dokąd udaliśmy się na samym początku wyjazdu, okazała się niesamowitą atrakcją! Na początku bardzo bojaźliwie, ostrożnie, kurczowo trzymając się bandy lodowiska, nowicjusze łyżwiarstwa stawiali pierwsze kroki na lodzie. Szybko okazało się, że nie bez znaczenia są lodowiskowe pingwinki, które wspierały dzielnych początkujących. Oczywiście nie odbyło się bez upadków i twardych lądowań, ale to nic. Nikt nie ucierpiał, a niecodzienna zabawa warta była trudów, potknięć i upadków. Byli też tacy, którzy jazdę na łyżwach wyssali z mlekiem matki Dla wszystkich, uczniów oraz opiekunów, czas spędzony na lodowisku to ogromna frajda, zabawa i super pomysł na nudę. A widać to wszystko na zdjęciach! Zmęczeni, ale też bardzo, bardzo zadowoleni, opuszczaliśmy taflę pilskiego lodowiska z nadzieją, że jeszcze tu wrócimy.












Ostatnim punktem naszej piątkowej eskapady była wizyta w restauracji McDonald. Po odpoczynku i wspólnym posiłku udaliśmy się w drogę powrotną.

Tekst i zdjęcia: Adam Nowak   

   Temat wyświetlono: 2690 razy.
Powrót do strony głównej    






Powrót do strony głównej    



www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: -0.976874 sekund