Dzisiaj jest poniedziałek
10 grudnia 2018
.
Temperatura powietrza
3.38 °C

.
Gości na portalu: 38
.
Polecamy
Sześciu mężczyzn z narkotykami
Nadchodzące wydarzenia
Będzie rekonstrukcja wydarzeń powstańczych
   Wyrzysk/Polanowo, dodano: 2018-03-21, godz.22:43

Wycieczka do DNP w Polanowie

Uczniowie klasy pierwszej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych odbyli lekcję z technologii produkcji w zakładzie produkcji karmy dla zwierząt.

Wycieczkę rozpoczęliśmy od wysłuchania historii o powstaniu Firmy, którą przedstawił Dyrektor Pan Rafał Tyjara. Nadrzędnym celem działania przedsiębiorstwa jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów w żywieniu psów i kotów. Po zapoznaniu się z regulaminem bezpiecznego poruszania się po Firmie i założeniu firmowych kamizelek młodzież udała się do zwiedzania fabryki. Uczniowie poznali i zobaczyli kolejne fazy procesu produkcji karmy dla zwierząt na jednej z najnowocześniejszych na świecie linii produkcyjnej. Młodzi technicy żywienia byli pod wrażeniem ogromnych magazynów, gdzie na ich szczególną prośbę jeden z pracowników Firmy zaprezentował sposób ściągania palety z gotowym produktem, z najwyżej położonego segmentu.


Dowiedzieliśmy się, że przedsiębiorstwo planuje kolejną rozbudowę, co jest dowodem na potwierdzenie dużej popularności wyrobów wśród właścicieli psów i kotów. Należy przypomnieć, że DNP w Polanowie to firma patronacka CKZiU w Wyrzysku.

Organizator wycieczki : Alina Kwiatkowska   

   Temat wyświetlono: 2729 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.023803 sekund