Dzisiaj jest sobota
21 kwietnia 2018
.
Temperatura powietrza
13.38 °C

.
Gości na portalu: 20
.
Polecamy
Koncert charytatywny dla Kuby
Nadchodzące wydarzenia
Weekend i AM w majowy długi weekend
Strefa humoru
Jakie wnioski?
   Osiek nad Notecią, dodano: 2018-04-02, godz.19:32

Byle do wiosny z filią biblioteczną

Marzec to czas, w którym nie możemy doczekać się ciepłych, słonecznych dni i kolorów których nabiera świat. By umilić to czekanie i nie liczyć na dość kapryśną w tym roku aurę w filii bibliotecznej w Osieku nad Notecią postanowiliśmy zrobić m.in. plakaty techniką płaskiego origami, wiosenne kwiaty i ozdoby wielkanocne.


Podczas prac nad płaskim origami uczestnicy wykazali się niebywałą pomysłowością dzięki której ze zwykłych papierowych kółek powstały papugi, motyle, misie, grzyby, rybki, a nawet jelonek. Kolejne zajęcia poświęciliśmy na wyklejanie z plasteliny i kulek z krepy wiosennych kwiatów. W ten sposób w bibliotece zakwitły krokusy, żonkile i przebiśniegi, które były również miłym akcentem po Dniu Kobiet. W Dniu Kobiet natomiast oprócz ciekawych propozycji czytelniczych każda pani otrzymała ręcznie robionego kwiatka.









Dwa ostatnie spotkania poświęciliśmy na przygotowania do świąt. Nasze domy udekorowane będą kolorowymi wieńcami z papierowych pisanek oraz zajączkami zrobionymi z plastikowych łyżeczek filcu i kolorowego papieru kreatywnego. Wspólnie zrobiliśmy również girlandę z kolorowych króliczków i nauczyliśmy się nowej zabawy w „Super kurę”.



Pomimo tego, że za oknem wiosny nie widać to „Przystanek pomysłów” w filii bibliotecznej w Osieku Osieku nad Notecią tryskał kolorami i pozytywną energią co można zaobserwować na załączonych zdjęciach.

M-GOK Biblioteka,   
filia Osiek nad Notecią    

   Temat wyświetlono: 212 razy.
Powrót do strony głównej    






Powrót do strony głównej    



www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.025179 sekund