Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
7.63 °C

.
Gości na portalu: 45
.
Polecamy
Ruszy budowa ulicy Kasztanowej
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Wyrzysk, dodano: 2018-06-12, godz.00:02

Przyjaciele Puchatka – Muzyczna Gromadka

10 czerwca 2018 roku przedszkolaki z Publicznego Przedszkola im. Chatka Puchatka, uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym, który odbył się w wyrzyskim amfiteatrze. Myśl przewodnia pikniku brzmiała „ Przyjaciele Puchatka – Muzyczna Gromadka”. Patronat nad piknikiem sprawowała Gmina Wyrzysk, Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Chatka Puchatka, Ochotnicza Straż Pożarna , Rada Rodziców.

Pani dyrektor powitała przybyłych gości, a na jej ręce cukierki dla przedszkolaków przekazała Wiesława Krasocka, reprezentantka Gminy Wyrzysk.

Tego dnia muzyczno i tanecznie zaprezentowali się nasi przedszkolacy. Najmłodsze grupy „ Maleństwa” i „Prosiaczki” przedstawiły „ Taniec baloników”, dzielnie tańcząc z kolorowymi balonami przymocowanymi do małych rączek. „Marsz Radeckiego” B. Strauss zagrały na instrumentach „Króliczki” i „Kangurki”. Taniec z chustami do muzyki „Pizzicato” przedstawiły „ Tygryski” i „ Kłapouszki”. Najstarsze przedszkolaki „Puchatki” i „Sówki” zatańczyły i zagrały na instrumentach do piosenki „ Love me like you do”, a „Hefalumpy” do utworu „ Czarna Perła” zaprezentowały się w układzie tanecznym techno.

Każda grupa wręczyła swoim kochanym rodzicom czerwone serduszka z życzeniami, które własnoręcznie przygotowała – wyraz miłości- na znak tego, jak ważną rolę pełnią w ich życiu.

Po efektownych występach i serdecznościach dla rodziców, był czas na muzyczne zabawy i konkurencje.

Dzieci przedstawiły swoje umiejętności taneczne, wokalne, recytatorskie w konkursie „ Mam talent”. Dla uczestników przygotowane były nagrody, na które w pełni zasłużyli poprzez prezentację sceniczną. Kolejnym punktem programu było „ Karaoke” – muzyczne występy rodziców, którzy za piękny śpiew otrzymali pamiątkowe medale. Rodzice wraz z swoimi pociechami, mogli zaprezentować się podczas „ Jaka to melodia” , rozpoznając fragmenty znanych utworów, na nich także czekały upominki.

Dzieci miały okazję potańczyć przy muzyce, na parkiecie królowała ZUMBA; mogły zobaczyć zwierzęta w „mini zoo”, postrzelać z łuku, porobić mydlane bańki oraz wymalować twarz wg wybranego przez siebie motywu.

Tego dnia też pani dyrektor I. Pacała przyznała rodzicom, którzy w szczególny sposób w bieżącym roku szkolnym służyli bezinteresowną pomocą i wsparciem, naszej placówce i dzieciom , tytuł PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA. Wręczyła dyplomy i medale, które upamiętniły tą ważną chwilę.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne serdecznie dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji pikniku.

Publiczne Przedszkole Wyrzysk   

   Temat wyświetlono: 2786 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.021265 sekund