Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
1.06 °C

.
Gości na portalu: 43
.
Polecamy
W Osieku nad Notecią mają szatnię na medal
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Osiek nad Notecią, dodano: 2018-06-28, godz.23:52

Pożegnania nadszedł czas

 Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszej grupie uroczyste zakończenie roku  odbyło się 21 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

Uroczystość rozpoczęliśmy od Marsza Radeckiego, następnie starszaki zaśpiewali piosenki „Mój kolego z zerówki” i „Żegnamy przedszkole” oraz opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się.

  Podczas uroczystości dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy  wesołym tańcem „Grease”, który kojarzyły się z wakacjami. O oprawę taneczną występów zadbał pan Sławomir Belka wraz z synem Albertem.

   W dalszej części naszej uroczystości nasi absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola, albumy ze zdjęciami oraz książeczki. Dzieci podziękowały za cały rok wspólnej pracy wręczając kwiaty paniom z przedszkola. Miłym zaskoczeniem było odczytanie miłych, śmiesznych wierszyków o każdym z naszych absolwentów napisane przez wychowawcę grupy p. Karinę Belka.

Występy zakończyliśmy uroczystym Polonezem.

Dzieci spisały się jak zwykle niezawodnie, dlatego warto było szczególnie uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego. 

Na szczególne podziękowania za owocną całoroczną współpracę zasłużyły p. Klaudia Janowska, p. Anna Słabik oraz p. Ewelina Zmarlik, które od wychowawcy p. Kariny odebrały pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.

Przedszkole Publiczne w Osieku nad Notecią   

   Temat wyświetlono: 2766 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.020066 sekund