Dzisiaj jest czwartek
21 marca 2019
.
Temperatura powietrza
7.81 °C

.
Gości na portalu: 28
.
Polecamy
Pożar budynku w Osieku nad Notecią
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku – Dębowa Góra – Wiosna 2019
   Wyrzysk/Osiek nad Notecią, dodano: 2018-08-01, godz.22:39

Ruszyły zapisy do Szkoły Językowej Easy English


Artykuł sponsorowany


Ruszyły zapisy do Szkoły Językowej Easy English
w Osieku, Łobżenicy, Wyrzysku Sadkach, Ślesinie i Występie

Szkoła Językowa Easy English powstała z myślą o wszystkich osobach, które chcą nastawić się na konwersacje i komunikacje w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w Występie Ślesinie, Wyrzysku, Osieku. Od września 2018r. także mieszkańcy Łobżenicy i Sadek będą mogli brać udział w kursach.


Szkoła Easy English oferuje szeroki wachlarz kursów językowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz szkolenia dla firm. Nauka odbywa się przez gry i zabawę, a jej efekty są szybko widoczne. Rodzice mogą sprawdzać postępy swoich pociech dzięki zeszytowi współpracy, który otrzymują co dwa miesiące, a w którym to zawarte są wszystkie wiadomości, jakie dzieci przyswoiły podczas zajęć.Misją szkoły Easy English jest nie tylko uczyć, ale też inspirować i zachęcać do rozwoju osobistego każdego ucznia. Cel ten jest osiągnięty dzięki nowoczesnym i aktywnym metodom nauki języka angielskiego w małych grupach. Na naukę wpływ ma niewątpliwie miła i przyjazna atmosfera na zajęciach.
Cel szkoły, który obrany jest za priorytetowy, to prowadzenie kursów nastawionych na konwersację i naukę żywego języka poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych odruchów językowych. Konwersacje w języku angielskim dodają płynności w używaniu obcego języka. Podczas zajęć uczniowie muszą mówić w języku angielskim, przez to bardzo szybko przełamują swój lęk i barierę w mówieniu.   

   Temat wyświetlono: 2838 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.019835 sekund