Dzisiaj jest czwartek
18 lipca 2019
.
Temperatura powietrza
7.94 °C

.
Gości na portalu: 12
.
Polecamy
Wieczór kabaretowy w Wyrzysku
Nadchodzące wydarzenia
   Wyrzysk, dodano: 2019-07-05, godz.10:41

Ulica Parkowa w budowie

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyły dalsze prace przy zadaniu „Wyrzysk - przebudowa ul. Parkowej wraz z dojazdem do SP i basenu˝.


Gminna inwestycja obejmuje roboty budowlane w zakresie przebudowy ulicy Parkowej w Wyrzysku o długości około 343 metrów, który po stronie wschodniej będzie dowiązany do krawędzi bitumicznej jezdni ul. 22-go Stycznia, a po stronie zachodniej kończy się na wysokości narożnika budynku szkoły podstawowej oraz wykonania sięgacza od ulicy Parkowej do narożnika budynku basenu o długości około 75 metrów. Zakres inwestycji obejmie poszerzenie i pełną przebudowę nawierzchni jezdni ulicy Parkowej, wymianę nawierzchni sięgacza, demontaż starego i budowa nowego oświetlenia ulicznego oraz budowę kanalizacji deszczowej. Korpus drogowy zostanie zabezpieczony ścianką żelbetową z osadzoną na niej balustradą ochronną. W ramach zadania przebudowy zostanie zjazd z ulicy Parkowej na teren targowiska miejskiego i wymieniona nawierzchnia w zatoce postojowej.


Wykonaniem zadania zajmuje się firma ASTA-BUD sp. z o.o. z Piły, która w postępowaniu przetargowym złożyła najniższą ofertę, w wysokości 1.813.028,08 złotych.

   

   Temat wyświetlono: 3111 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.020882 sekund