Dzisiaj jest poniedziałek
21 października 2019
.
Temperatura powietrza
8.44 °C

.
Gości na portalu: 38
.
Polecamy
Zagospodarowano teren za świetlicą
Nadchodzące wydarzenia
Zaproszenie na II Biesiadę Krajeńską
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2019-07-05, godz.10:41

Ulica Parkowa w budowie

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyły dalsze prace przy zadaniu „Wyrzysk - przebudowa ul. Parkowej wraz z dojazdem do SP i basenu˝.


Gminna inwestycja obejmuje roboty budowlane w zakresie przebudowy ulicy Parkowej w Wyrzysku o długości około 343 metrów, który po stronie wschodniej będzie dowiązany do krawędzi bitumicznej jezdni ul. 22-go Stycznia, a po stronie zachodniej kończy się na wysokości narożnika budynku szkoły podstawowej oraz wykonania sięgacza od ulicy Parkowej do narożnika budynku basenu o długości około 75 metrów. Zakres inwestycji obejmie poszerzenie i pełną przebudowę nawierzchni jezdni ulicy Parkowej, wymianę nawierzchni sięgacza, demontaż starego i budowa nowego oświetlenia ulicznego oraz budowę kanalizacji deszczowej. Korpus drogowy zostanie zabezpieczony ścianką żelbetową z osadzoną na niej balustradą ochronną. W ramach zadania przebudowy zostanie zjazd z ulicy Parkowej na teren targowiska miejskiego i wymieniona nawierzchnia w zatoce postojowej.


Wykonaniem zadania zajmuje się firma ASTA-BUD sp. z o.o. z Piły, która w postępowaniu przetargowym złożyła najniższą ofertę, w wysokości 1.813.028,08 złotych.

   

   Temat wyświetlono: 4481 razy.
Powrót do strony głównej    




Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    



www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.021425 sekund