Dzisiaj jest środa
18 września 2019
.
Temperatura powietrza
9.25 °C

.
Gości na portalu: 63
.
Polecamy
Pożegnanie lata z Cleo
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku - Dębowa Góra - Jesień 2019
   Wyrzysk, dodano: 2019-07-07, godz.11:31

Budynek urzędu przejdzie renowację elewacji

Przed kilkoma dniami Gmina Wyrzysk podpisała umowę na wykonanie renowacji elewacji budynku Urzędu Miejskiego w Wyrzysku. Po termomodernizacji dachu i wymianie sposobu ogrzewania na paliwo gazowe, będzie to kolejny etap prac przy obiekcie.

W ramach zadania wykonane zostanie czyszczenie elewacji, elementów dekoracyjnych, metalowych oraz krat, skucie obluzowanych tynków, uzupełnienie spoin międzyceglanych, cegieł i tynku w miejscach skucia. Planuje się także odtworzenie ubytków przy elementach zdobniczych oraz likwidację wykwitów, zabrudzeń, impregnację ścian i malowanie elementów metalowych oraz krat. Docieplona zostanie ściana boczna elewacji.


Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu została firma Galeria Czystości z Piły, która złożyła ofertę w wysokości 307.812,40 złotych.

- Niebawem rozpocznie się również wymiana i renowacja zabytkowych drzwi zewnętrznych budynku urzędu. Cieszę się, że tak ważny budynek niebawem odzyska swój piękny pierwotny wygląd - dodaje na swoim facebooku burmistrz Bogusława Jagodzińska.


Przewidywany termin zakończenia prac to 30 września br.

   

   Temat wyświetlono: 4068 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.018786 sekund