Dzisiaj jest poniedziałek
26 października 2020
.
Temperatura powietrza
8.88 °C

.
Gości na portalu: 24
.
Polecamy
Koronawirus dotarł do Wyrzyska!
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Falmierowo, dodano: 2019-12-06, godz.18:52

I miejsce na festiwalu w Jarocinie

Dziewczęta z 21 Drużyny Harcerskiej, działającej przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Falmierowie, zakwalifikowały się w kwietniu br. do ponadpowiatowego etapu Przeglądu Piosenki Harcerskiej. Teraz nadszedł czas na kolejne zmagania naszych harcerzy w tym konkursie. Jako reprezentacja Hufca ZHP Piła udałyśmy się na Festiwal Piosenki Harcerskiej Województwa Wielkopolskiego, który w tym roku odbył się 23 listopada w Jarocinie.


Specjalnie na ten występ dziewczyny ćwiczyły pod opieką drużynowej, pwd. Marioli Bromek oraz pani Sławomiry Smolarskiej, muzyka z Piły. Przygotowałyśmy utwór pt.: Jeden świat, jedno przyrzeczenie. Harcerki bardzo się postarały i zaliczyły tę próbę wręcz śpiewająco. Na siedem drużyn harcerskich, biorących udział w festiwalu, wywalczyłyśmy I miejsce.
Nagrodą za zajętą lokatę były instrumenty muzyczne dla drużyny, dzięki którym harcerki będą mogły nadal rozwijać swoje talenty. Dodatkową nagrodą – niespodzianką dla wszystkich był koncert harcerskiego zespołu wokalno-instrumentalnego "Wołosatki".

SP w Falmierowie   

   Temat wyświetlono: 3024 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.017363 sekund