Dzisiaj jest piątek
28 lutego 2020
.
Temperatura powietrza
0.88 °C

.
Gości na portalu: 39
.
Polecamy
42-letni kierowca z dwoma promilami
Nadchodzące wydarzenia
M-GOK zaprasza na Dzień Kobiet
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2020-02-11, godz.16:49

Rozdajemy bilety na kobietę idealną

Niezwykle ciekawie zapowiada się walentynkowy spektakl "Kobieta idealna". Na scenie wyrzyskiej sali widowiskowej pojawią się takie nazwiska, jak: Biedrzyńska, Dziurman, Skarga i Błaszczak. Już dzisiaj zachęcamy do zakupu biletów na to wydarzenie, które odbędzie się w walentynkowy wieczór, 14 lutego 2020 roku. Bilety można nabyć w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku (tel. 67 286 27 53) oraz na www.kupbilecik.pl.


Dzięki uprzejmości organizatora - Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wyrzysku specjalnie dla naszych czytelników mamy dwie darmowe wejściówki. Aby je otrzymać wystarczy podać imię i nazwisko jednego z reżyserów przedstawienia.

Odpowiedzi należy wysłać ze swojej poczty na nasz redakcyjny adres mailowy: den@naszwyrzysk.pl. Do odpowiedzi trzeba dołączyć swoje dane, takie jak imię i nazwisko. Liczy się czas, bo tylko dwie pierwsze prawidłowe odpowiedzi wygrywają. Nazwiska zwycięzców podamy już niebawem.

Biorąc udział w zabawie wyrażają państwo zgodę na przetwarzanie przesłanych nam danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia konkursu.

   

   Temat wyświetlono: 1438 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.045058 sekund