Dzisiaj jest sobota
6 czerwca 2020
.
Temperatura powietrza
11.56 °C

.
Gości na portalu: 23
.
Polecamy
Pożar domu w Wyrzysku
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2020-05-11, godz.23:03

Technik organizacji turystyki - nowość w CKZIU

Kolejną nowością w Technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku jest zawód Technik organizacji turystyki.

Ósmoklasisto! Wybierając kierunek kształcenia związany z turystyką zyskujesz perspektywę pracy w biurach podróży na stanowiskach biurowych w działach: produktu, administracji, wyjazdów grupowych, reklamacji, współpracy agencyjnej. Jako pracownik biurowy będziesz miał pracę w normowanych godzinach, stałą pensję i możliwość udziału w darmowych wyjazdach studyjnych (study tour).

Możesz wybrać też pracę w biurze agencyjnym lub otworzyć własne biuro i sprzedawać produkty kilku touroperatorów. Możesz pracować jako kasjer lotniczy w biurach sprzedaży linii lotniczych i innych przedsiębiorstwach transportowych.


Turystyka oferuje też zawody w terenie. Jako rezydent biura podróży lub pilot wycieczek otrzymujesz bardzo dobrą pensję i przy okazji zwiedzasz świat. Możesz zostać też animatorem, przewodnikiem miejskim, stewardessą lub stewardem w rejsach po Morzu Śródziemnym.

Pomysłów jest naprawdę wiele! Wystarczy, że od września rozpoczniesz naukę w naszej szkole i spełnisz swoje marzenia! Pierwsze umiejętności możesz zdobyć już na kursie pilotów wycieczek realizowanym w CKZIU w Wyrzysku w ramach projektu „ Od stażysty do specjalisty”.

Kwalifikacje, które zdobędziesz w ramach tego zawodu to:
- HGT.07. – przygotowanie imprez i usług turystycznych, oraz
- HGT.08. – obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych.

Drogi Ósmoklasisto! Jeśli uwielbiasz podróże i marzysz o zagranicznych wyjazdach, jesteś osobą otwartą i energiczną, masz duże umiejętności organizacyjne i lubisz języki obce – dołącz do nas i zostań Technikiem organizacji turystyki!


   

   Temat wyświetlono: 569 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.020042 sekund