Dzisiaj jest niedziela
24 października 2021
.
Temperatura powietrza
3.94 °C

.
Gości na portalu: 36
.
Polecamy
Zatrzymał się w rowie
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Osiek nad Notecią, dodano: 2021-04-22, godz.21:52

Ponad 2 miliony złotych dla Gminy Wyrzysk

Wczoraj, tj. 21 kwietnia 2021 roku ogłoszone zostały wyniki dofinansowań przyznanych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, który ma wspierać realizację zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Wśród beneficjentów znalazła się również Gmina Wyrzysk.


- 65 milionów dla naszego regionu. Nasz rząd wspiera remont i budowę nowych dróg w gminach i powiatach. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił listę beneficjentów. Wśród nich nie zabrakło powiatu pilskiego, powiatu złotowskiego oraz wielu gmin m.in.: Wyrzysk (Osiek na Notecią), Łobżenica, Ujście (Węglewo i Byszki), Białośliwie, Margonin, Chodzież - informował wczoraj poseł na Sejm RP Marcin Porzucek.

- Bardzo się cieszę, że dofinansowanie otrzyma tak wiele gmin z naszego województwa. Wierzę, że pieniądze uzyskane na budowę lub przebudowę dróg poprawią bezpieczeństwo wszystkich jej uczestników - podkreśla posłanka na Sejm RP Marta Kubiak.


- Na przebudowę ulicy Przemysłowej w Osieku nad Notecią otrzymamy dofinansowanie w kwocie 2.156.111,03 złotych. Jest to jedna z najbardziej wymagających remontu ulic w Osieku nad Notecią, którą dzięki temu wsparciu będziemy mogli jeszcze w tym roku przebudować - informuje Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska.


   

   Temat wyświetlono: 4575 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.