//

Dzisiaj jest sobota
2 grudnia 2023
.
Temperatura powietrza
-2.31 °C

.
Gości na portalu: 38
.
Polecamy
Ruszyła przebudowa ulicy Zduny w Wyrzysku
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Osiek nad Notecią, dodano: 2022-12-24, godz.15:18

Świąteczna Akcja Charytatywna

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas radości, a także okazja do składania sobie wzajemnie życzeń i obdarowywania się prezentami. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się Świąteczna Akcja Charytatywna, w ramach której podjęliśmy się realizacji wielu działań. W dniach od 7 do 9 grudnia została przeprowadzona zbiórka artykułów spożywczych z długim terminem przydatności oraz słodyczy. Z zebranych darów przygotowaliśmy wiele paczek. Celem akcji była pomoc w przygotowaniu świąt rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Po raz kolejny w okresie przedświątecznym uczniowie i nauczyciele zrobili upominki dla emerytowanych pracowników naszej szkoły. Jak każdego roku przygotowano kartki świąteczne z życzeniami oraz drobny prezent i bombonierkę. Upominki trafiły do adresatów jeszcze przed świętami.

Do akcji świątecznej co roku włączają się także członkowie Koła Wolontariatu, którzy wykonują kartki bożonarodzeniowe dla osób starszych, schorowanych czy samotnych. Wolontariusze własnoręcznie zrobili przepiękne kartki, w których znalazły się życzenia z okazji zbliżających się świąt. Kartki będą wręczane przez ks. Patryka Stybę podczas wizyt w domach starszych, schorowanych osób.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz uczniom i nauczycielom naszej szkoły, którzy z otwartym sercem zaangażowali się w zbiórkę i przeprowadzenie Świątecznej Akcji Charytatywnej. Dziękujemy także Pani Dyrektor Małgorzacie Lewandowskiej za wspieranie naszych działań.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Samorząd Uczniowski   
Szkolne Koło    


Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.