//

Dzisiaj jest sobota
2 grudnia 2023
.
Temperatura powietrza
-2.19 °C

.
Gości na portalu: 42
.
Polecamy
Wyremontowany pomnik i nowa tablica
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2022-12-27, godz.18:27

Pięciu sprawców kradzieży zatrzymanych

Pięciu sprawców zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Wyrzysku. Mężczyźni włamali się do dwóch garaży, skąd zabrali między innymi elektronarzędzia oraz zapasowe koła. Łączne straty oszacowane zostały na ponad 3 tysiące złotych. Mienie w całości zostało odzyskane przez policjantów.


Do włamań doszło w nocy z 11 na 12 grudnia. Z wnętrza dwóch garaży zniknęły m.in. elektronarzędzia oraz części samochodowe. Wartość przedmiotów została wyceniona na kwotę ponad 3 tysięcy złotych. Sprawą od razu zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Wyrzysku.

St. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile - Zebrane przez funkcjonariuszy informacje pozwoliły ustalić i zatrzymać aż 5 mężczyzn w wieku od 18 do 23 lat. Sprawcy przyznali się do włamań. Mundurowi zabezpieczyli przedmioty, które pochodziły z kradzieży. Mienie w całości zostanie zwrócone właścicielom.


Mężczyźni odpowiedzą za dokonanie dwóch włamań, które popełnili wspólnie i w porozumieniu. Mogą to nie być jednak ostatnie zarzuty ponieważ ustalenia policjantów wskazują na udział mężczyzn w kolejnym przestępstwie. Na chwilę obecną sprawa w tym kierunku jest rozwojwa. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KPP w Pile   

Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.