//

Dzisiaj jest czwartek
25 kwietnia 2024
.
Temperatura powietrza
10.56 °C

.
Gości na portalu: 36
.
Polecamy
Ulica Zduny w Wyrzysku już gotowa
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2023-09-18, godz.22:39

Kosmos na wyciągnięcie ręki

"Kosmos na wyciągnięcie ręki" - pod tą nazwą dnia 8 września 2023 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku odbyła się wystawa prac konkursowych oraz wręczenie nagród w konkursie plastycznym realizowanym w ramach programu pod nazwą "Promocja czytelnictwa 2023", którego tegorocznym beneficjentem jest Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku. Realizowany przez ośrodek projekt "W muzyczna podróż z książką" otrzymał dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W ramach tegoż projektu poprzez wcześniej wspomniany konkurs plastyczny daliśmy młodemu pokoleniu możliwość zaprezentowania swoich możliwości twórczych, jak również poniekąd wzbogaciliśmy ich wiedzę na temat kosmosu, czyli tematu bliskiego sercu Mikołaja Kopernika, który uhonorowany został przez Senat RP jako jeden z patronów roku 2023.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku   

Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.