//

Dzisiaj jest czwartek
25 lipca 2024
.
Temperatura powietrza
22.31 °C

.
Gości na portalu: 16
.
Polecamy
Ulica Kościuszki w Wyrzysku już gotowa
Nadchodz ce wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2024-04-08, godz.22:00

Znamy skład nowej Rady Miejskiej w Wyrzysku

Znamy już skład Rady Miejskiej w Wyrzysku następnej kadencji. Patrząc na zestawienie widzimy, że ze składu obecnej Rady zachowało się tylko 5 osób. Od maja br. Rada Miejska w Wyrzysku będzie obradowała w składzie:
1. WACHOWIACZ Dariusz Józef
2. WINIECKA-PAWLAK Katarzyna
3. PERLIŃSKI Filip Tadeusz
4. MELA Tomasz Jacek
5. KORNACKI Jacek Rafał
6. NAPIERAŁA-HOPPE Monika Krystyna
7. WEŁNIAK Stefan Tomasz
8. MATUSZEWSKI Leszek
9. SURY Maciej Eugeniusz
10. BOGDAŃSKI Tomasz Zbigniew
11. MALCZEWSKI Leszek Paweł
12. KUNA Piotr Jan
13. BANACH Joanna
14. KOWALSKA Klaudia
15. JAREMKO Mateusz Karol

Portal Nasz Wyrzysk wszystkim radnym serdecznie gratuluje uzyskania mandatu i życzy owocnej pracy na rzecz mieszkańców Gminy Wyrzysk.


Poniżej przedstawiamy jak wyglądają wyniki głosowania na poszczególnych kandydatów.

Okręg nr 1
Wyrzysk ulice: Bydgoska od nr 5A do nr 9F, Krajeńska, Owsiana, Pomorska, Pszeniczna, Zbożowa, Żytnia.

WACHOWIACZ Dariusz Józef – 154 głosy
CELKOWSKI Władysław – 43 głosy
WEYNERT Marcin Tadeusz – 31 głosów
WALCZAK Sylwia Marianna – 28 głosów
BELKA Piotr Władysław – 28 głosów
ROZPŁOCH Ryszard Józef – 18 głosów
RUDZIŃSKI Tomasz Paweł – 9 głosów

Okręg nr 2
Wyrzysk Aleja Rydzyńskich; ulice: Akacjowa, Aleje, Bydgoska od nr 10 do nr 25, Chabrowa, Kalinowa, Kwiatowa, Lawendowa, Lipowa, Łączna, Makowa, Modrakowa, Polna, Różana, Wierzbowa, Wrzosowa.

WINIECKA-PAWLAK Katarzyna – 119 głosów
SELL Ryszard Grzegorz – 112 głosów
SZYMAŃSKA Milena Dominika – 38 głosów

Okręg nr 3
Wyrzysk ulice: Bydgoska od nr 26 do końca, Kościuszki, Rzeczna, Słoneczna, Tęczowa, Wiejska.

PERLIŃSKI Filip Tadeusz – 93 głosy
MURACH Miłosz Mirosław – 74 głosy
WILCZYŃSKA-KUBALEWSKA Małgorzata Irena – 69 głosów
GŁĄB Andrzej Janusz – 45 głosów
PAWŁOWSKI Marek – 23 głosy

Okręg nr 4
Wyrzysk ulice: Grunwaldzka, Pocztowa, Przy Stawie, Staszica.

MELA Tomasz Jacek – 121 głosów
SKÓRSKA Urszula – 68 głosów
KOTARAK Agnieszka – 51 głosów
WEŁNIAK Stanisław – 38 głosów
GDANIEC Cezary Piotr – 19 głosów

Okręg nr 5
Wyrzysk ulice: Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dębowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Modrzewiowa, Przemysłowa, Sosnowa, Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Wiązowa.

KORNACKI Jacek Rafał – 160 głosów
MROTEK Piotr – 119 głosów
SEMCZUK Patryk – 82 głosy
MICHALSKI Włodzimierz Ireneusz – 59 głosów
BELAID Mohamed – 36 głosów
KRYZA Zofia Małgorzata – 31 głosów

Okręg nr 6
Wyrzysk Plac Wojska Polskiego; ulice: 22 Stycznia, Gołębia, Młyńska, Parkowa, Pod Czubatką, Podgórna, Ślusarska, Targowisko, Zduny.

NAPIERAŁA-HOPPE Monika Krystyna – 84 głosy
KOZIOŁ Elżbieta – 78 głosów
ŁĘGA Danuta – 74 głosy
ŁUKA Roman Aleksander – 62 głosy
ZAWITOWSKI Daniel Wiesław – 30 głosów
KOMAR Longina Jadwiga – 10 głosów

Okręg nr 7
Osiek nad Notecią ulice: Bohaterów, Bukowa, Dębowa, Główna od nr 1 do nr 7, od nr 62 do końca, Jarzębinowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Nowa.
WEŁNIAK Stefan Tomasz – 173 głosy
WIECZOREK-PRILL Nina Maria – 136 głosów
BELKA Sławomir – 47 głosów

Okręg nr 8
Osiek nad Notecią ulice: 3 Maja, 11 Listopada, Dworcowa, Mieszka I, Piękna, Podgórna, Pracz, Różana, Spacerowa, Staszica, Widokowa, Wyrzyska, Za Skansenem.

MATUSZEWSKI Leszek – 149 głosów
TRYBA Waldemar – 107 głosów
BŁAŻEJCZAK Rafał Sebastian – 57 głosów
KĘDZIORA Dawid – 32 głosy

Okręg nr 9
Osiek nad Notecią ulice: Ceramiczna, Jasna, Słowiańska, Szkolna, XX Lecia, XXX Lecia.

SURY Maciej Eugeniusz – 84 głosy
JANOWIAK Ryszard Janusz – 71 głosów
ZIMNY Ireneusz – 70 głosów
WIKA Marta Maria – 66 głosów
NITEK Maciej – 26 głosów

Okręg nr 10
Osiek nad Notecią ulice: Główna od nr 8 do nr 61, Lipowa, Notecka, Olimpijska, Parkowa, Przeczna, Przemysłowa, Sportowa, Tysiąclecia, Wąska, Wspólna; Ostrówek, Wyciąg, Zielona Góra.

BOGDAŃSKI Tomasz Zbigniew – 141 głosów
SMEŁSZ Marcin – 72 głosy
FILIPIAK Grzegorz – 69 głosów
CHRZĄSTEK Sławomir Jan – 28 głosów
WESOŁOWSKI Ariel Andrzej – 23 głosy

Okręg nr 11
Dobrzyniewo, Falmierowo, Młotkówko, Polinowo.

MALCZEWSKI Leszek Paweł – 164 głosy
RADECKA Marzena – 99 głosów
KOWALSKA Katarzyna – 38 głosów
PAWLAK Mariusz – 1 głos

Okręg nr 12
Auguścin, Gromadno, Kościerzyn Wielki, Masłowo.


KUNA Piotr Jan – 190 głosów
NOWAK Natalia – 79 głosów
KOWALSKI Wojciech – 74 głosy
DRÓBKA Mirosław – 61 głosów
BANACH Piotr Feliks – 40 głosów

Okręg nr 13
Bagdad, Bielawy Nowe, Glesno, Gleszczonek, Klawek, Marynka, Ruda, Wyrzysk Skarbowy.

BANACH Joanna – 81 głosów
KATAFIASZ Sabina Angelika – 81 głosów
KRAUZE Adrian Mirosław – 56 głosów
RADWAŃSKI Piotr Wiesław – 53 głosy
MICHALSKI Marcin Adam – 50 głosów
KOWALCZYK Kinga Jadwiga – 39 głosów

Okręg nr 14
Anusin, Kosztowo, Polanowo, Rzęszkowo, Stefanowo.

KOWALSKA Klaudia – 104 głosy
BARTKUS Krzysztof Bernard – 85 głosów
JAGODZIŃSKA Maria Joanna – 61 głosów
STACHOWIAK Piotr Paweł – 51 głosów
TADYCH Sławomir Karol – 49 głosów
KROPIŃSKA-PUCIŁOWSKA Anna Natalia – 42 głosy

Okręg nr 15
Bąkowo, Dąbki, Karolewo, Komorowo, Konstantynowo, Wiernowo, Żelazno, Żuławka.

JAREMKO Mateusz Karol – 177 głosów
GREGOR Janusz Czesław – 115 głosów

   

Powrót do strony głównej    




Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.