20 kwietnia 2025 . Temperatura powietrza 25.31 °C . Gości na portalu: 58 . |
. |
Nadchodz ce wydarzenia
Nasze filmy
Z miejscowo ci
» Augu cin» B kowo
» D bki
» Dobrzyniewo
» Falmierowo
» Glesno
» Gromadno
» Konstantynowo
» Kosztowo
» Ko cierzyn Wielki
» M otk wko
» Osiek nad Noteci
» Polanowo
» Ruda
» Rz szkowo
» Wyrzysk
» Wyrzysk Skarbowy
» elazno
» u awka
Falmierowo/Trzcianka, dodano: 2012-03-30, godz.08:00W XVIII Turnieju Małych Form Scenicznych "Deutsch auf der Bühne" (Niemiecki na scenie), który odbył się w 24 marca w Trzciance, uczniowie Szkoły Podstawowej w Falmierowie zajęli drugie miejsce.
Powrót do strony głównej
Szukali męża dla księżniczki po niemiecku
W XVIII Turnieju Małych Form Scenicznych "Deutsch auf der Bühne" (Niemiecki na scenie), który odbył się w 24 marca w Trzciance, uczniowie Szkoły Podstawowej w Falmierowie zajęli drugie miejsce.


To już drugi występ uczniów na scenie trzcianeckiego LO. W ubiegłym roku dzieci wywalczyły pierwsze miejsce, w tym roku drugie. Mali aktorzy zaprezentowali się w przedstawieniu pt. "Wir suchen einen Mann für unsere Prinzessin"(Szukamy męża dla naszej księżniczki). Uczniowie odgrywali swoje role i ¶piewali piosenki w języku niemieckim.

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy IV w składzie: Julia Banach, Mariusz Barciszewski, Joanna Brz±kała, Oliwia Kubacka, Katarzyna Marchewka, Natalia Mrotek, Artur Osesek, Martyna Sikora, Martyna Urban, Daria Wronkowska.

Scenariusz opracowała i dzieci do występu przygotowała pani Mariola Bromek, nauczycielka języka niemieckiego.





