20 kwietnia 2025 . Temperatura powietrza 9.63 °C . Gości na portalu: 30 . |
Nadchodz ce wydarzenia
Nasze filmy
Z miejscowo ci
» Augu cin» B kowo
» D bki
» Dobrzyniewo
» Falmierowo
» Glesno
» Gromadno
» Konstantynowo
» Kosztowo
» Ko cierzyn Wielki
» M otk wko
» Osiek nad Noteci
» Polanowo
» Ruda
» Rz szkowo
» Wyrzysk
» Wyrzysk Skarbowy
» elazno
» u awka
Falmierowo/Kościerzyn Wielki, dodano: 2015-05-05, godz.15:4425 kwietnia z okazji obchodów „Dnia Ziemi” uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Falmierowie i Wyrzysku uczestniczyli w akcji sadzenia lasu. Uczniów przywitał pan M. Piekarski prezes Koła Łowieckiego nr 15 „Bażant” z Wyrzyska.
Powrót do strony głównej
Sadzili drzewa z okazji Dnia Ziemi
25 kwietnia z okazji obchodów „Dnia Ziemi” uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Falmierowie i Wyrzysku uczestniczyli w akcji sadzenia lasu. Uczniów przywitał pan M. Piekarski prezes Koła Łowieckiego nr 15 „Bażant” z Wyrzyska.





Uczniowie razem wysadzili 450 drzewek w okolicy Kościerzyna Wielkiego. Nad przebiegiem akcji czuwał pan H. Codro.

Pod koniec spotkania zaprosił on wszystkich na poczęstunek przygotowany przez Bractwo Kurkowe z Wysokiej. Na strzelnicy zwanej „Walochówką” wszyscy dobrze się bawili.



Nie zabrakło atrakcji takich jak ognisko, spotkanie z jaszczurkami, czy też podziwianie (w drodze powrotnej) motocykli jadących na piknik do Wyrzyska.












