Dzisiaj jest środa
1 grudnia 2021
.
Temperatura powietrza
0.25 °C

.
Gości na portalu: 32
.
Polecamy
Kradzież motoroweru w Osieku nad Notecią
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Osiek nad Notecią/Wyrzysk, dodano: 2021-11-18, godz.22:34

Narkotyki, kradziony motocykl i paserstwo

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Wyrzysku mieli podejrzenia, że jeden z mieszkańców może posiadać narkotyki. Podczas realizacji przeszukania domu 31-letniego mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 80 gramów amfetaminy. W trakcie czynności, na terenie posesji mundurowi ujawnili również części od motocykla, który został skradziony w ubiegłym roku na terenie Osieka Nad Notecią.


St. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile: - Policjanci ustalili, że 31-latek nabył motocykl od swojego znajomego. Mężczyzna miał świadomość, że pojazd pochodzi z kradzieży. Mimo to zaczął go rozbierać na części, które wystawiał w ogłoszeniach internetowych. Dodatkowo prowadzone postępowanie wykazało, że 31-latek kilkukrotnie udzielał narkotyków swojemu koledze. Ostatecznie mężczyzna usłyszał trzy zarzuty związane z paserstwem, posiadaniem narkotyków oraz ich udzielaniem, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zatrzymali również drugiego z mężczyzn. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Usłyszał on zarzut kradzieży, za którą sąd może orzec karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Pile   

   Temat wyświetlono: 3942 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.