//

Dzisiaj jest piątek
1 lipca 2022
.
Temperatura powietrza
27.81 °C

.
Gości na portalu: 46
.
Polecamy
Kradli paliwo i narzędzia
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Kościerzyn Wielki, dodano: 2022-06-21, godz.23:32

Niezapomniane emocje

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sokół Kościerzyn Wielki zagrali w turnieju Ogólnopolskim!

Drużyna Sokoła wystąpiła w VI Ogólnopolskim turnieju dla dzieci BASF PROCAM Cup 2022 , który odbył się 2 czerwca w Krobi. Do turnieju zgłosiło się 118 drużyn a w drodze losowania wyłoniono 48 zespołów startujących w 8 miastach.


Adepci Sokoła Kościerzyn zajęli w turnieju w Krobi bardzo wysokie 4 miejsce. Rozgrywając 5 spotkań zwyciężyli dwukrotnie, zanotowali remis oraz ponieśli dwie porażki.

Sokoliści mierzyli się z drużynami:
- KS Fara Pelikan Żydowo
- UKS Grom Krobia
- Młoda GKS-a Krzemieniewo
- AP Reissa Stęszew
- GLKS Zryw SypniewoFantastyczna organizacja, komentarz na żywo, wspaniałe mecze, wysoki poziom, piękne bramki, dużo radości i uśmiechu a nawet łzy - przy tym wspaniałe emocje i niezapomniane przeżycie tak równym głosem podsumowali turniej wszyscy uczestnicy i trenerzy ekip.
BASF PROCAM CUP to coroczny, organizowany od 2017 roku największy w Polsce turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi (do 25 tys. mieszkańców) rozgrywany systemem rozgrywek eliminacyjnych i wielkiego finału. W każdym roku udział w imprezie bierze ponad 1200 uczestników.


Włodarze klubu Sokoła są oczywiście szczęśliwi i dumni z występu swoich najmłodszych zawodników w turnieju tej rangi. Takie turnieje pamięta się latami.

   

   Temat wyświetlono: 759 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.